שם משפחה

שם פרטי

עיר

כתובת

אבא שאול

אליהו

ירושלים

סורוצקין   49

אבא שאול

אליהו

קידר

קידר 90612

אבא שאול

עזרא

ירושלים

רבי חיים ויטאל 26

אבו

שלמה

זכרון יעקב

הערבה 14ב'

אבוזגלו

עמרם

בני ברק

אמרי ברוך 7

אבוחצירא

אריה דוד

רחובות

רח' מאיר יוסף 25 א'

אבוחצירא

ברוך

נתיבות

חזון אי"ש 5

אבוחצירא

דוד

חיפה

אחוה   18/22

אבוחצירא

דוד

יבנה

מלכי יהודה 4

אבוחצירא

יחיאל

רמלה

רח' הרצל 47 ת.ד. 36

אבוחצירא

יעקב

 

גזר

אבוחצירא

מאיר

אשדוד

העצמאות 52/1

אבוחצירא

משה

נתיבות

חזון איש 5

אבוחצירא

פנחס

באר שבע

דרך המשחררים 104/13

אבוחצירה

יצחק

רמלה

 

אבוטבול

מימון

בת ים

האורגים 1

אבורוס

ניסים

חולון

קלושר 14

אביגל

זכריה

ירושלים

ההעברה 12 רמות

אבידן

אשר יעקב

זרחיה

79520

אביחייל

אלישב

 

הר חברון

אביטבול

חיים

מודיעין עילית

אור החיים 4/12

אביטבול

חיים

מודיעין עילית

רח' אור החיים 4/12

אביטן

אברהם

מרחבים

ניר משה

אביטן

אשר

אשקלון

דולפין 25

אביטן

חנניה

טפחות

 

אביטן

יעקב

חוף אשקלון

בית שקמה

אביטן

יצחק

 

באר טוביה

אביטן

משה

בני ברק

חזון איש 64

אביטן

שמעון

שדרות

המגינים 148 ת.ד. 107

אביכזר

גבריאל

ארה"ב

ניו יורק

אביני

יוסף

רעננה

יציאת ארופה   10

אבינר

אלישע

מעלה אדומים

דרך מצפה נבו 71

אבינר

שלמה

 

מטה בנימין

אביסרור

אליהו

ירושלים

זיוון   20

אביצור

מרדכי

מושב תלמי

ביל"ו ד.נ הנגב

אבישר

גד

גני תקווה

 

אבן חיים

אבשלום

ניצן

חזית 8

אברג'ל

אליהו

ירושלים

דן 3/21

אברג'ל

חיים יוסף

נתיבות

הפלמ"ח 6

אברג'ל

יורם

נתיבות

שלום בונייך 12/1

אברג'ל

יצחק

מעלה יוסף

מושב צוריאל 25150

אברהם

יצחק

נתיבות

אור לציון 4/5

אברהמי

שלום

פתח תקוה

אברבנאל 8

אברז'ל

ישראל

נתיבות

אור לציון 49

אברז'ל

מרדכי

סינגפור

 

אברך

שמואל

כפר-סבא

השחר   28

אברמובסקי

ישראל

קרית יערים

רחוב הזית 4

אברמובסקי

מרדכי

זכרון יעקב

רח' הרצל 50

אברקי

יוסף

קרית ים

רח' להמן 15 ת. ד. 1189

אבשיד

מיכאל שלמה

רמת בית שמש

רחוב ערבות הנחל 9/2

אדג'אשווילי

אברהם

קרית-אתא

השומר   22/5

אדואר

יהונתן

פתח-תקוה

אהרונסון   15

אדוט

יהושע

בנימינה

 

אדלר

אלי

מושב נווה

ד.נ. נגב

אדלשטיין

יעקב

רמת השרון

רח' סוקולוב 47 ת.ד. 31

אדלשטיין

יצחק

בני ברק

סוקולוב 47

אדרי

גד משה

מגדל העמק

 

אדרי

חנניה

אשדוד

אחד העם   4/4

אדרי

פנחס

גבעתיים

רח' טייבר 65 ת.ד. 263

אדרי

שלום

עזתה

זרועה

אדרעי

יוסף יצחק

ירושלים

רח' קצנלבוגן 4/11

אדרעי

יעקב

אור-יהודה

כפר חב"ד   ת"ד 104

אהרון

מאיר

רחובות

אברבנאל 21

אהרון

מרדכי

בני ברק

קהילות יעקב 67

אהרון

רון אל

נתיבות

קהילות יעקב 1/4

אהרון

רונן

יד בנימין

הנחלים 8

אהרון

שאול

מושב פרזון 31

ד.נ. גלבוע 19355

אהרוניין

אברהם

כפר סבא

תל חי 3/11

אודס

משה

שומרון

צופים 44865

אוהב ציון

יעקב

כרמל

ד.נ. הר חברון 90404

אוזן

ירון

קרית אתא

בית לחם 10 ג'

אוחיון

דוד

אלפי מנשה

התבור 2/6

אוחיון

דוד

בני ברק

צפניה 7

אוחיון

עמרם

אופקים

הלל 20 אופקים

אוחיון

רן

חדרה

הגליל 1/5 גבעת אולגה

אוחנה

אלחנן

מטה יהודה

זנוח

אוחנה

דוד חביב

בית שמש

שפת אמת 13/1

אוחנה

יוסף

קרית מוצקין

הרב יוסף לוי 3/13

אוחנה

מאיר

כפר יובל

כפר יובל 84 ד.נ. ג.ע.

אוחנה

שמואל

אשדוד

גרינברג אורי צבי 10

אוחנונה

אברהם

צפת

זלמן שזר 233/7

אוחנונה

משה חיים

ירושלים

סורוצקין 32

אוחנונה

עמרם

לוד

קפלן 14

אוחנונה

רפאל

חיפה

מיכאל 57

אוחנינה

אברהם

צפת

זלמן שז"ר 233/7

אוטמזגין

יצחק

חיפה

סוטין 5/2

אוטמזגין

מאיר

קרית ביאליק

קרן היסוד 71/3ב'

אויערבאך

אליעזר

ירושלים

 

אוירבך

אברהם

בני ברק

אור החיים 43

אוירבך

דוד

טבריה

שד' הרצל 20

אוירכמן

משה שמואל

קרית ים

גלבוע 10

אוירכמן

משה שמואל

קרית ים

גלבוע 10

אונגר

צבי

כפר סבא

לילינבלום 12

אופן

שאול

אלעד

שמעון הצדיק 35

אוקנין

יואב חנניה

מצפה יריחו

מצפה יריחו 113

אור חי

דוד

דימונה

משעול חורם 8

אורבך

איתמר

מטה בנימין

שילה

אורדנטליך

דוד צבי

ביתר עילית

החיד"א ¼

אורון

דב צבי

קרני שומרון

התמר

אורטנר

נתן

לוד

רח' בילו 1

אוריה

מרדכי

חיפה

שמקין 30

אוריין

ליעד

מודיעין

נחל צלמון 22/3

אורכמן

נתן יצחק

עכו

דרך הארבעה 41

אורן

יהונתן

רמת גן

הרב לנדרס 3

אושרי

יואב

בני ברק

שפירא 4

אזואלוס

שלמה

 

בקעת בית שאן

אזולאי

אשר

נתניה

רח' מאירוביץ 4/7

אזולאי

אשר

נתניה

מאירוביץ 4

אזולאי

יוסף

שדרות

מקוה ישראל 26

אזנקוט

מיכאל

אשדוד

רב חיסדא 3

אזנקוט

משה מוריס

עכו

שלום הגליל 14/3

אזרחי

צבי

כפר סבא

משה סנה 4 מיקוד 44100

אחיטוב

נסים

קרית טבעון

דגניות 25

אחירם

גור אריה

נס ציונה

תל אביב 10/5

אטאל

שלום

נתניה

פתח-תקווה 29/4

אטיאס

גד

מטה יהודה

כפר אוריה

אטיאס

מיכאל

ירושלים

שמואל ניימן 8/7

איבגי

יצחק

יקנעם עלית

נרקיסים 43

איבגי

משה

ראשון-לציון

צייטלין   14

איגרא

אליעזר

 

כפר מימון ד"נ הנגב

אידלס

חיים יצחק

תל אביב

בלוך 42

איזירר

חגי נפתלי

ירושלים

פרנק 10 א'

איזנטל

אהרון

חיספין

ד.נ. רמת הגולן

איזק

פנחס

ראשון לציון

הרב ניסים 8

אייזנבך

שמעון

אילת

משעול התפוח   3

אייזנבך

שמעון

קרית מוצקין

מנחם בגין 6

אייזנבך

שמעון

קרית מוצקין

רח' בגין 6

אייכלר

מרדכי

עמנואל

רח' בית ישראל 28 ת.ד. 2

אייפרמן

דוד

בת ים

הרב צבי יהודה 4

אילוז

אליהו

נתניה

עמק חפר 14

אילוז

יוסף

רחובות

הגר"א 10/8

אילוז

שמעון

קרית-אתא

אביגדור עשת   58

אילן

שמחה

בית שמש

רח' נחל לכיש 14/13

אילני

ינון

ערד

הקנאים 1/55

אינגבר

שמואל

נשר

הנוריות 1 36790

אינדפורקר

אילן

קרית גת

גאון הירדן 33/22

איפרגאן

חיים עמרם

קרית אתא

פרישמן 16

איפרגן

דוד

פתח תקוה

עמנואל ליווס 32

איפרגן

יעקב ישראל

נתיבות

הרב קוק 10

אירם

חיים

אלעזר

אלעזר 90942

אישון

שלמה

רעננה

הזית   6

איתן

יש אלי

מצפה יריחו

יריחו

אלבו

יוסף

ערד

רח' יהודה 34 ת.ד. 169

אלבז

אליעזר

גבעת שמואל

רח' רמב"ם 34

אלבז

בן ציון

בני ברק

בן דוד 34

אלבז

ניסים

דימונה

קדש 10

אלבז

ראובן

ירושלים

יחזקאל   44

אלגאזי

בן ציון

כרם ביבנה

 

אלגזי

ישי

כפר יונה

נחל הבשור 145

אלגרבלי

ציון

ירושלים

חכם אגסי 58/7 הר נוף

אלואי

טל

מודיעין

אפרים 6/4

אלול

ברוך ידידיה

פתח-תקווה

ר' יהודה הנשיא 55

אלול

מאיר

פתח תקוה

יהודה הנשיא 37 גני הדר

אלול

רזיאל

בת ים

צבי יהודה 11

אלון

יצחק

בית שמש

ארלוזורוב 399

אלון

יצחק

בני ברק

השלושה  5א'

אלון

מרדכי

ירושלים

חזקיהו המלך   20

אלון

צבי

קיסריה

רח' שלדג 2

אלחדד

יצחק

נתניה

לבונטין   18/10

אלחדד

מסעוד

ירושלים

חזון איש 58/9 רמת שלמה

אלחרר

אליהו

מודיעין

ת.ד. 1

אלחרר

ארז

ירושלים

הקבלן 25/4

אלחרר

משה

שלומי

הרב חזן 102

אלטהויז

פנחס

חולון

ק. שמונה   7

אלטשולר

אליעזר

הר חברון

סוסיה

אלטשולר

אליעזר

מצפה נטופה

ד.נ. גליל תחתון 15295

אלי קון

ישראל. א

נוף איילון

 

אליאסף

יצחק גד

ירושלים

אריה דולצ'ין 118/15

אליהו

אביעד

ירושלים

משעול ההדס 12

אליהו

אורן

חולון

מפרץ שלמה 53

אליהו

אילן

נתניה

לבונטין   3

אליהו

זרח

מעלה יוסף

מושב שתולה 22865

אליהו

עוזיאל

 

משגב

אליהו

שלמה

ירושלים

רח' ליפסקי 39/83

אליהו

שמואל

צפת

רח' הפלמ"ח 74 ת.ד. 1189

אליטוב

רחמים

גזר

הקבלן 31/7 ירושלים

אליטוב

שאול משה

ד.נ. חוף הכרמל

בית צבי

אליטוב

שמעון

 

מטה בנימין

אלימלך

אביאל

ירושלים

הרב אריה בינה 23/1

אלימלך

יובל

מורשת

מורשת 20186

אלימלך

שי

חולון

הרב שלמה מולכו 14

אליסיאן

יחזקאל

ירושלים

שראל בן זאב 4

אליעזרוב

יעקב

ירושלים

אבן האזל 9

אליפנט

יצחק

דימונה

ת.ד. 11

אלישיב

דוד

פתח תקוה

יהודה הנשיא 5/2

אלישיב

יעקב

קרית ים

רח' להמן 15 ת. ד. 1189

אלכסנדר

אהרון

מודיעין עלית

יהודה הנשיא 10

אלמושנינו

משה

אשדוד

שבט נפתלי 15/12

אלמליח

יצחק

אור-יהודה

פלמ"ח 2

אלמליח

יצחק

ירושלים

זרח ברנט 9 הר נוף

אלמליח

נסים

לוד

האדמו"ר האמצעי 1/7

אלמליח

שמעון

ירושלים

חיים גבריהו 15/4

אלמליח

שמעון

עתלית

החרוב 53

אלמליח

שמעון ישי

קרני שומרון

שכונת קראוונים 19

אלמקייס

חיים

אשדוד

יוסי בן חלפתא 13

אלמשעלי

יאיר

בני ברק

רח' גניחובסקי 10

אלמשעלי

יוסף

 

מרום גליל

אלנקוה

יוסף

 

יד בנימין

אלנקרי

רפאל

פתח-תקוה

זהבי   3

אלנתנוב

יוסף

תל אביב

רחוב מנחם ארבר 39/1

אלסטר

אילן

פתח תקוה

אחד העם 67

אלעזרא

דוד

עזתה

שיבולים

אלעזרא

שלום

מושב שחר

 

אלפסי

יוסף

אור עקיבא

רח' הרב קוק 9 ב'

אלקבץ

אברהם

טבריה

מיכאל 7/18

אלקבץ

יעקב

לכיש

מושב אחוזם

אלקבץ

משה

עזתה

מעגלים

אלקובי

אריאל שלום

כוכב יעקב

אפיקי מים 303/1

אלקובי

יוסף

מושב נוגה

 

אלקובי

פינחס

גני תקווה

עין שמש 27

אלקיים

דוד

חצור הגלילית 10300

הבוסתן 24

אלקיים

יצחק

חצור-הגלילית

ירושלים   204

אלקריף

אליהו

אשדוד

הציונות 103/11

אלקריף

אליהו

אשדוד

הציונות 103/11

אלרן

יונתן

מטה בנימין

כובב השחר

אמויאל

אליעזר

מעלות

הרב משאשא 13

אמזלג

אורן

מודיעין עילית

מרומי שדה 28

אמזלג

יואל

בית שמש

 

אמזלג

יואל

בית שמש

רבי אלעזר 43/14

אמיתי

אברהם

גליל תחתון

הזורעים

אמיתי

אחיה

 

קבוץ שדה אליהו

אמיתי

יצחק

חוף הכרמל

צרופה

אמיתי

שמעון

עמק לוד

מושב זיתן 68

אמסלם

אבי

קולומביה

בוגוטא

אמסלם

יעקב

אשדוד

ד איתמר 3/2

אמסלם

שלמה

באר שבע

קיפניס לוין 3

אמרבי

יצחק

נווה מבטח

 

אמרוסי

ינון

פתח תקוה

דגל ראובן 9

אנגלמאייר

ירון

כרמיאל

רח' חטיבת יפתח 1/75

אנגלמן

אריה יהודה

פתח תקוה

ברנדה זאב 22

אנגלמן

ליאור

פסגות

ד.נ. מזרח בנימין

אנטיזדה

יוסף

רמת ישי

האורן 15 מיקוד 30095 ת.ד. 1042

אנידג'אר

יעקב

ראשון לציון

קרית קאליב

אסולין

אליהו

חדרה

וולפרברג (בית אליעזר)  1/1

אסולין

דוד

סעד

עזתה שדות נגב

אסולין

דוד

רמלה

כפר חב"ד

אסולין

ישראל

כפר חב"ד

ת.ד. 640 מיקוד 60840

אסולין

משה

חיפה

ישראל לבנון 4/6 קרית שמואל

אסולין

שמעון

חיפה

ארלוזרוב 15

אסוס

אליהו

ירושלים

גבעת שאול 11 א'

אסייג

אברהם

רכסים

 

אסייג

דוד

מגדל העמק

הראשונים   939/2

אסייג

שמעון יחיאל

עפולה

רח' ש"י עגנון 3/4

אפרתי

עזרא

אליקים

אליקים

אקוע

אורן

רחובות

מנדלה מוכר ספרים  15/4

אקסלרוד

גדליהו

חיפה

קניאל 5

אקשטיין

איתן

פתח תקוה

שפירא 61

אראלי

יאיר

ד.נ. מודיעין

ישוב דולב

ארביב

יוסף

חולון

זמנהוף 22

אריאל

איתיאל

בית שמש

נחל דולב 9

אריאל

יגאל

מושב נוב

ד.נ. רמת הגולן 12921

אריאל

יועזר

 

מושב מירון דירה 21

אריאל

יעקב

רמת גן

אבן  7

אריאל

עזריאל

מטה בנימין

עטרת

אריאל

שמואל

הר חברון

עתניאל 37 90407

אריה

דרור

שומריה

שומריה 10 ד"נ הנגב 85336

ארליך

שמואל

פתח תקוה

רח' מנחם בגין 96

ארנון

צבי

חבל יבנה

ניר גלים

ארנטרוי

אשר מנחם

ירושלים

מנחת יצחק 11/10

ארנרייך

נחמן

רחובות

וינר 7

אשטיבקר

ליאור

ירושלים

סיירת גולני 2

אשטמקר

אברהם

יבנה

האורן 9

אשכנזי

מרדכי

כפר חב"ד

 

אשכנזי

ציון

רחובות

הרב מדר זכריה 34

אשלג

ישראל

אשדוד

הצבעוני 11/11

אשר

שמעון

תל-אביב

נילי   8, קרית שלום

אשרי

אשר

פתח-תקוה

שפירא (ב"ב)   4

באואר

יצחק

כפר פינס

כפר ינס 37920

באנון

רפאל דוד

קנדה

לאוואל

בארי

בנימין

 

ישיבת כרם ביבנה ד.נ. אבטח

בארי

משה

בית שמש

חרמון 5/14

בגנו

דוד

רמת בית שמש

נחל הירקון 8

בגריש

ערן

אלעד

ניסים גאון 20

בדוס

אברהם

מושב שדי תרומות

 

בדיחי

אהרן

אבן יהודה

ת. ד. 37

בהריר

טוביה

נשר

רח' צבר 19, ת.ד. 176

בואהרון

אביאל

לוד

 

בוארון

ציון

ירושלים

רח' זוננפלד 42

בובליל

אפרים

מושב דלתון

מרום הגליל

בובליל

צוריאל

בני ברק

בן גוריון 1

בובליל

רפאל עמיחי

ירושלים

גורדון 4ב'

בוגדרי

יורם

נתיבות

שלום בוניך 13/13

בוגנים

אברהם ישעיהו

אלעד

המאירי 22

בוחבוט

יעקב

בני ברק

באר מים חיים 12/10

בוחבוט

משה צבי

בני ברק

הרצוג 38/3

בוטבול

אהרון

חבל מודיעין

קויפמן 8 ירושלים

בוטבול

יוסף

באר שבע

אביתר הכהן 20

בוטה

יקיר

רחובות

רח' דוד אלעזר 48 ב'

בוטמן

ישראל

נהריה

הרצל 76

בוטראשוילי

גרשון

אשדוד

ינאי 6/5 אזור ז'

בוטרמן

יהודה

פתח תקוה

קהילות יעקב 11

בומגרטן

יוסף יצחק

ארגנטינה

TAGLE 25204d c.p 1425

בוני

נתנאל

קרית גת

שלמה המלך 12/2

בוסו

ישראל

בני ברק

סמטת אז"ר 1

בוסו

שלמה

ירושלים

הקבלן 49

בוסי

יחיאל

נתניה

פתח תקוה 113

בוסי

רפאל

ערד

מבצע לוט 12

בוסקילא

מרדכי

חבל מודיעין

אחיסמך

בוסקילה

יעקב

אופקים

רש"י 7/14

בוסקילה

מאיר

אשקלון

ש"י עגנון 14

בוסתן

רונן

אלעד

שמעיה 30/8

בוצחק

שחר

מושב מבטחים

מושב מבטחים 7

בוקובזה

אליהו

 

מרחבים

בורגן

צבי

תל-אביב

מזא"ה   47

בורגנסקי

חיים

 

ישוב הושעיה

בורשטיין

מנחם

ירושלים

פתח תקוה 9

בזק

אמנון

אלון שבות

 

בזק

חיים

צפת

קורצ'ק 2

בטיטו

שמעון

אורנית

רח' סימטת הארבל 3

בטיטו

שמעון

נחלים

 

בטשויץ

אבישי

ראשון לציון

הדגן 24/1

ביבי

שלום

ירושלים

אברהם פטאל 76/11
רמת שלמה

ביגל

משה

מיתר

רח' הכובשים 17 ת.ד. 153

ביגמן

דוד

קיבוץ מעלה גלבוע

קיבוץ מעלה גלבוע

ביטון

אליהו

 

מרום גליל

ביטון

אלעזר

באר שבע

יהויכין 8

ביטון

דוד

גלבוע

אדירים

ביטון

יורם

אשדוד

אדמו"ר מבעלז 33/18

ביטון

ישראל יאיר

מגדל העמק

דובדבן 7/2

ביטון

ישראל מאיר

חדרה

רוטשילד 8

ביטון

משה

צפת

האחד עשר 362/10

ביטון

שמעון

אשדוד

רב חסידא 5

ביטון

שמעון

בית שמש

הנשיא 214א'

ביטון

שמעון

חדרה

רח' רמב"ם 15 ת.ד. 382

ביטון

שמעון

מושב מלאה

ד.נ. מגידו 19220

ביליה

עופר

 

 

ביסטריצקי

מרדכי

צפת

 

בירדוגו

דוד

ירושלים

דרוק 71/1 רמת שלמה

בית אל

עמרם מיכאל

קרית טבעון

השקדים 48

ביתן

משה

חולון

נחמיה תמרי 7/2

בלוי

יוסף

בקעת הירדן

חב"ד 156/12 קרית מלאכי

בלוי

יוסף חיים

אשקלון

צבעוני 34

בלוי

משה

ערבות הירדן

מרכז ספיר ד.נ. ערבה תיכונה 86825

בלומרט

חנניה

בת ים

הרב צבי יהודה 9

בלוקה

שמעון

ירושלים

הרב זיוון 73/3

בלחסן

אברהם

חיפה

דב פרומר   12/21

בלייכברד

יצחק

נתניה

רח' אהרון אהרונסון 4

בלייכר

מיכאל

חיפה

עקיבא 1

בלמס

שמואל

ירושלים

הקבלן 47

בלנק

פנחס

קיבוץ עין הנצי"ב

קיבוץ עין הנצי"ב

בלס

יהונתן

מטה בנימין

נווה צוף

בלסן

יהונתן

חיפה

דב פרומר 8/7 א'

בלק

צבי

בני ברק

אלישע 3

בלר

דניאל

רעננה

בר אילן 35/14

בן אבו

משה

ירושלים

יפה רום   6

בן אליהו

שלמה

מעלות

רחוב ירושלים 79

בן אריה

מנחם

אבני חפץ

גלעד 30

בן דוד

אבישי

באר שבע

משעול נאות הכיכר 21

בן דוד

אשר

מגדל העמק

החבצלת 28/2

בן דוד

יוסף

קרית עקרון

משה שרת 2

בן דוד

ירון

בארות יצחק

 

בן דוד

שמואל

באר יעקב

האורן 3

בן הרוש

ינאם

אורנית

האגוז 14

בן הרוש

פנחס

אשדוד

מאיר בעל הנס 11/12

בן הרוש

פנחס

אשדוד

רבי מאיר בעל הנס 11/12

בן זזון

דוד

עין צורים

79510

בן זקן

יאיר

בית שמש

נחל מטע 12

בן חיים

אשר

חיפה

רחוב הגליל 67/3

בן חיים

משה

קרית-אתא

המייסדים   30/5

בן חיים

שמעון

רמת גן

בן גוריון 136

בן חמו

אברהם

ירושלים

רח' צאלים 435/10

בן חמו

אליהו

ירושלים

אהרון אשכולי 111/6

בן חמו

שלום

 

באר טוביה

בן חמו

שלמה

עזר

 

בן חמו

שלמה

קרית גת

שדרות לכיש 11

בן יהודה

אביהוד

רחובות

ויסבורג 5

בן יוסף

אבנר

אריאל

ברק 2/1

בן יוסף

אבנר

אריאל

 

בן יוסף

יצחק

רמת גן

רחוב התי"ל 39

בן יעקב

צבי

בני ברק

חתם סופר 5

בן לולו

שלמה

אשדוד

רשב"י 20/5

בן מאיר

יהושע מאיר

ירושלים

הרב חיים ויטאל 27

בן מעש

נתנאל

מכמורת

מעלה האשלים 3

בן משה

גדעון

ירושלים

שאולזון 4 הר- נוף

בן משה

רן

בית רימון

 

בן נון

אביתר

מטה יהודה

שריגים

בן נון

אלחנן

מטה בנימין

שילה

בן סעדון

אהרון

רכסים

אורנים 9

בן סעדון

יורם

מושב גורן

 

בן עבו

שמעון

קרית-גת

השופטים   22/13

בן עזרא

שלמה

גזר

האדמו"ר מרוז'ין 27/16 ירושלים

בן עזרי

מרדכי

חיפה

אצ"ל   15

בן עמרם

שי רפאל

ירושלים

אגסי 56/10

בן פורת

יוסף

מטה יהודה

 

בן פזי

אחיה

ירוחם

השקד 1397 מיקוד 8050660

בן פזי

יצחק

עפולה

הקונגרס הציוני 24

בן שבת

מאיר

יואב

מצליח

בן שושן

שלמה

חיפה

ארלוזורוב   26

בן שחר

מתניה

נווה דניאל

נוה דניאל 90909

בן שיטרית

אברהם

ירושלים

הרב חיים לסקוב 17/6 פסגת זאב

בן שלמה

אלעזר

מודיעין מכבים רעות

נחל צלמון 22/4 מיקוד 71700

בן שלמה

זכריה

 

ישיבת שעלבים

בן שמעון

נסים

בני ברק

אלישע 9

בן שמעון

שלמה

בני ברק

דבורה הנביאה 13

בניה

עמיהוד

מ.א. ברנר

בני דרום ד.נ. אבטח

בנימין

גדעון

יואב

נוף איילון

בנימין

מנחם

אלעד 40800

רמב"ם 3

בנימין

שלמה

עתניאל

ד.נ. הר חברון 9040700

בנינו

דוד

ביתר עילית

התעוררות התשובה 9

בנינו

ראובן

עפולה

יהודה הלוי

בניסטי

שלום

מעלה יוסף

זרעית

בס

דוד

נוה דניאל

141 נוה דניאל, גוש עציון

בסו

שלמה

יואב

יציץ

בסיס

עזריה

ראש העין

שילה 33

בעדש

אור

נתניה

הרב זמבה  13

בעל הנס

רחמים

מרחבים

ניר עקיבא

בצרי

יצחק

ירושלים

שד"ל 21

בצרי

עזרא

ירושלים

שאולזון 12 הר נוף

בקשט

דב

קרית יערים

 

בקשי

אלעזר

ערד

שיזף 6

בקשי דורון

אליהו

ירושלים

ברגמן אליעזר 13

בר

משה

תל-אביב

לוחמי גליפולי   60

בר אור

מרדכי

ירושלים

שאולזון 12/5 הר נוף

בר אילן

נפתלי

רחובות

מורדי הגיטאות   7

בר גיורא

חגי פנחס

בית שמש

הגולן 22

בר דע

ליאור

פתח תקוה

התשעים ושלוש 2

בר זוהר

בנימין

מטה יהודה

 

בר חן

דוד

שדרות

ההסתדרות ת.ד. 107

בר טוב

נועם

עמק יזרעאל

בלפוריה

בר מוחא

דניאל

מצפה רמון

עין עופרים 7/12

בר נוי

שמעון

ירושלים

 

בר ניצן

איתיאל

איתמר

ד"נ לב השומרון

בר שלום

אורן

ירושלים

ישראל בן זאב 7/6

בר שלום

אליהו

ירושלים

הרב ז'ולטי 9

בר שלום

בן ציון

ירושלים

רח' ההעברה 16/15

בר שלום

עזרא

תל אביב

אנדרסן 3/7

בר ששת

חיים

אשדוד

רב חיסדא 2/15

בר ששת

יוסף

כרמי צור

השריג 2

בראון

יאיר

בני ברק

 

בראון

יאיר

בני ברק

אהרונסון 5/7

בראונר

ניצן

קדומים

 

ברבי

עופר

קרית אתא

כצנלסון 1

ברגמן

משה

ירושלים

הרב יצחק ניסים 32

ברגר

שלום

פתח-תקוה

סלנט   80

ברדוגו

יהודה

מגדל העמק

תשי"ג   984/27

ברהום

יעקב

אור יהודה

הסוכנות היהודית 13/6

ברוד

אליעזר

יואב

כרמי יוסף

ברוד

שניאור

נתניה

זלמן שזר 7/2

ברודמן

דוד

סביון

רח' הדרום 12 ת.ד. 3

ברוידא

משה אהרון

גבעתיים

כ"ג יורדי הסירה   11

ברוכי

שאול

ניצן

הגפן 11 ב'

ברונר

אביגדור

רעננה

הרב סיני 20/4

ברונר

בניהו

צפת

ת.ד. 434

ברזילי

יחיאל

גני תקוה

מרכז מסחרי חדש

ברטוב

נעם

 

מושב בלפוריה

ברי

יואב

פרדס חנה

 

ברידס

אברהם

בת ים

המעפילים 24

בריטקופף

יהודה

ירושלים

אגסי 26 הר נוף

בריסק

חיים דב

פתח תקוה

טרומפלדור 27/6

ברכיהו

רחמים

מטה בנימין

טלמון

ברלב

שבתאי

אשדוד

 

ברלנד

יחזקאל

מושב נהורה

מושב יד נתן

ברמה

דרור

נוה דניאל

הרי יהודה 101

ברנהולץ

נחום

בני ברק

יהודה הלוי 19

ברנסון

נחום

נהריה

הרצל 76/2

ברק

שמעון

מעלה אדומים

מבוא הגבים 6/4

ברקאי

עקיבא

תל אביב

ערבי נחל 12

ברקוביץ

אהרן

רעננה

הרצל 11

ברקוביץ

דב

ירושלים

עמיאל 3 כניסה 1

ברקוביץ

חיים

פתח תקוה

בן צבי 5

ברקולין

אהרון

קרית מלאכי

חב"ד 1163/5

בשארי

עמנואל

נתניה

טביב 6

גאגולאשווילי

יעקב

אשדוד

שדרות עוזיהו   34/3

גאופטמן

אברהם צבי

ירושלים

 

גבאי

אריאל מרדכי

חוף הכרמל

בית צבי סיטרין ד.נ. חוף הכרמל 30880

גבאי

אריאל.מ

חוף הכרמל

בית צבי סיטרון מיקוד 30880

גבאי

אשר

 

גלבוע

גבאי

דניאל

מבשרת-ציון

חוגלה   4

גבאי

משה

אור עקיבא

שד' בן גוריון 174

גבאי

שלמה

קרני שומרון

רמת גלעד 2

גבאי

שמעון

מעלה יוסף

חוסן

גבאי

שמעון

קדימה צורן

 

גבירץ

אליעזר

כפר גדעון

 

גבסו

אליהו

לוד

רח' לאה גולדברג 2/9

גברא

יחיאל

 

גדרות

גברא

משה

ירושלים

קהתי 20/31 גבעת שאול

גבריאל

מאיר

 

מטה בנימין

גבריאלי

דוד

אשדוד

הרב בוזגלו דוד 15

גדות

אביעד

קדומים

רח' טל חרמון 32

גדליה

אליהו

ראשון-לציון

חיל רגלים (נווה חוף) 25

גהרי

דוד

בני ברק

שפירא 14

גואטה

שמעון

שפיר

עוזה

גוגיג

אברהם דוד

נתניה

דב הוז 14

גודי

שי

לוד

האדמור האמצעי

גודיס

דניאל

ירושלים

אביגדורי 6

גוזלן

גד

מרחבים

שדה צבי

גוזלן

שי

אלעד

רבי מאיר 12/7

גוטל

אלדד

ירושלים

רח' אביר יעקב 8

גוטל

נריה

ירושלים

רח' חיים ויטל 18

גוטרמן

נחום

צפת

ירושלים 25

גולדברג

זלמן נחמיה

ירושלים

אלקנה 12/10

גולדברג

יוסף

ירושלים

סנהדריה מורחבת 25/113

גולדברג

יניב שמעון

קרית אונו

דב הוז 1

גולדווסר

ערן

דולב

 

גולדמן

גבריאל

מטה בנימין

כפר אדומים

גולדפרב

שלמה

כפר ורדים

גפן 6

גולדרייך

מרדכי

רחובות

ישיבת הדרום

גולדשטיין

דב

קרני שומרון

 

גולדשטיין

ישראל

גוש עציון

אספר

גולדשטיין

מרדכי

פתח תקווה

ריינס 17

גולן

יוסף

בית יוסף

 

גולן

שמעון

אפרת

נצח ירושלים 28

גונן

שמעון

מתתיהו

ד.נ מודיעין 87

גופין

לוי יצחק

רמת גן

 

גור אריה

אחירם

נס ציונה

תל אביב 10/5

גור אריה

דוד

חולון

 

גור אריה

יוחנן

חולון

בר כוכבא 9

גורדון

הראל

הרצליה

דקר 21

גורטלר

נחום שמואל

רחובות

עזרא 10

גורי

שניאור זלמן

תענך המזרחי

מושב אביטל

גורן

אריאל

ראשון לציון

לורנס קליין 2

גורן

שמואל

אשדוד

 

גז

הלל מנחם

רחובות

בנימין 14/1

גטהון

זוהר

רמלה

צה"ל 13/23 ג'

גיגי

יוסף

רכסים

הנרקיסים 26/10

גיטלר

שמעון

כפר פינס

 

ג'ייקובס

ירוחם פישל ה.

כפר חב"ד

 

גילברג

יצחק

רמת גן

רח' אצ"ל 62

גינזבורג

יוסף

 

עומר

גינזבורג

שלום יהודה ליב

חיפה

רח' טשרניחובסקי 63

ג'יסון

יהודה

מרכז שפירא

שבעת המינים 18

גיסר

אברהם

מטה בנימין

עפרה

גלבשטיין

משה

כפר חב"ד

 

גלדציילר

יוסף יצחק

גבעת אלה

שער הגולן 2

גלויברמן

יעקב

לוד

 

גלוכובסקי

מנחם

רחובות

ההגנה   12

גלזר

נפתלי

חיפה

דרך צרפת   57/א'

גליס

אשר

תל אביב

עמק ברכה 22/8

גליצנשטיין

מנחם

בקעת הירדן

מעלה אפרים ד.נ. מזרח בנימין 90638

גליק

ישעיהו יהודה

 

בית אל ד.נ. מזרח בנימין

גליק

שלמה

ירושלים

רח' זנגויל 21

גליקמן

ישראל

ירושלים

הרב צבי יהודה 18/6

גליקסברג

איתיאל

גבעתיים

המרי   3

גליקסברג

אפרים

ירושלים

שלום סיון 8

גליקסברג

יוסף

גבעתיים

רח' טייבר 65 ת.ד. 263

גלסנר

שמואל

חיפה

ארלוזרוב   29

גלסר

גבריאל מאיר

רמת גן

רזיאל 6

גלעד

גיל

טלמון

נריה ד.נ מודעין

גלעד

יהודה

קיבוץ לביא

 

גלעד

שמואל

מרחבים

תפרח

גלעדי

בועז

בני ברק

רח' מנחם 10

גמזו

יצחק שמואל

חיפה

השילוח 26

גמליאל

יהודה

רחובות

רח' מנוחה ונחלה 10

גמליאל

מאיר

הרצליה

ברנר 54

גמליאל

נחום

מטה יהודה

נוחם

גמסון

אורי

חולון

קדמן 7

גנזל

אוריאל

שומרון

רבבה 44839

גערליצקי

יוסף

תל-אביב

החשמונאים   16

גערליצקי

מנחם

תל אביב

רחוב מיכאל נאמן 22

גפני

משה

אלעד

רח' חוני המעגל 31

גץ

דן צמח

מעלות

קורנית 8

גראבסקי

דניאל

ירושלים

שבזי 30

ג'ראפי

גבריאל

תל מונד

 

ג'רבי

ציון

נתניה

הדס 10

גרברצ'יק

שלמה

כפר חב"ד

לוי יצחק 459

גרוס

חגי

מרכז שפירא

שבעת המינים 17

גרוס

יעקב

נתניה

אברהם שפירא 6

גרוסמן

טוביה

קרני שומרון

 

גרוסמן

יצחק דוד

מגדל העמק

רח' הזית 1 ת.ד. 18

גרוסמן

שלמה

 

אלעד

גריב

שאולי

בני ברק

חזון איש 64 א

גרינוולד

דוד

חבל מודיעין

מושב נחלים

גרינוולד

ישעיהו

בני ברק

רחוב יהושע 35/13

גרינצוויג

דביר

פסגות

 

גרינשטיין

יהושע

אפרת

זית שמן 19/10

גרסון

שמעון

מעלה אדומים

פרי מגדים 14

ג'רפי

יחיאל

הרצליה

נגר יצחק 3

גרציאני

אליהו

מושב לפידות

 

דאום

אבישי

אלקנה

שיר השירים 191

דאום

ערן

מודיעין

אודם 9

דאר

גדעון

אלון שבות

כ"ח באייר 43

דברת

חיים

מודיעין

עמק החולה 18

דברת

יונה

מטה בנימין

מבוא חורון

דדון

אוהד

בני ברק

קהילות יעקב 66/5

דדון

יעקב

ניצן ב

משעול האגור

דדון

כפיר

מבשרת ציון

רח' ברוש 67

דדון

משה

מטה יהודה

אדרת

דה לה פואנטה

בנימין

מודיעין

אודם 7

דהאן

אברהם

מודיעין עילית

אורח חיים 8/7

דהאן

דוד

עכו

האורן 11/1

דהאן

יוסף

באר-שבע

מ. נחשון   46

דהאן

ראובן מרדכי

בני ברק

בעל שם טוב 22

דהן

דוד

בית עזרא

 

דהן

דוד

רחובות

נוטמן 35

דהן

יגאל

אשדוד

האדמו"ר מבעלז 19

דהן

יצחק

באר שבע

רח' דוד אלעזר 16/1

דהן

משה

גליל מערבי

מושב אבן מנחם

דהן

עמרם

ירושלים

שאולזון 50/15

דהן

שרגא

בית שמש

נחל דולב 24

דהרי

יחיאל

אופקים

 

דואני

יוסף

פתח תקוה

זכרון יעקב 35

דוברבסקי

מרדכי צבי

ראשון לציון

רמב"ם 25/6

דוד

עודד

פרדס חנה

המעלה 14

דוד

ראובן

רחובות

ההגנה 48/7

דוד

שמואל

חוף אשקלון

חלץ

דוד

שמואל

עפולה

ברכאן 7

דודי

יעקב

דימונה

הברוש 10

דודקביץ

דוד

שומרון

יצהר

דוידוביץ

אברהם

ראש פינה

מעלה גיא אוני 120

דויטש

דניאל

בית רבן

 

דויטש

ישעיהו

חבל מודיעין

אונקלוס 7 בני ברק

דויטש

משה

נתניה

אברהם שפירא   1

דומב

דב

בני ברק

השלשה 10

דון יחיא

יונתן

ירושלים

הרב מימון 16/4

דוקוב

אלעד

חיפה

גלבוע 37 א'

דורני

ירון

נוקדים

נוקדים 90916

דותן

בנימין

ירושלים

חי טייב 13

דחבש

שלמה

ירושלים

שביל הצופית   5

די סיניי

שמואל

רומא

אטליה

דידי

יוסף

ד.נ. הנגב

מושב שרשרת 139

דידי

שלמה

מ.א.עמק הירדן 15132

מועצה דתית כנרות

דיין

אברהם

ירושלים

החיד"א 5

דיין

אליהו

ירושלים

קהילות יעקב 7/9 רמת שלמה

דיין

בועז

נתניה

 

דיין

יוסף

אור עקיבא

איחוד העם 629/1

דיין

יצחק

חולון

דולפין 3

דיין

שבתי

ירושלים

המ"ג 21

דיין

שלום

דימונה

ת.ד. 11

דימרי

שאול

טבריה

 

דיסקין

שלמה חיים

קרית אתא

הציונית 34/2

דיעי

מרדכי

חצור הגלילית

 

דיעי

עוזיאל

רחובות

עזרא 35/7

דמארי

אלעזר

מטה יהודה

תרום

דמארי

שלום

בת-ים

ויצמן   37

דניאל

אליהו

קרית אתא

פינסקר 31/8

דניאל

יצחק

ירושלים

יהודית 6 א'

דנינו

ניסים

חיפה

שד' המגינים 121

דנינו

שלמה

מושב יערה

ד.נ. גליל מערבי

דעי

אוריון

אשקלון

 

דקל

נועם

יקנעם

הצאלים   17

דרהין

שלמה

כפר סבא

שאול המלך 7/5

דרוק

אברהם

ירושלים

דב גרונר   232

דרוק

יוסף

טנא עומרים

ד.נ. הר חברון 90408

דרוק

ישראל חיים

בני ברק

שבזי 18

דרוקמן

דוד מאיר

קרית מוצקין

קק"ל 37

דרוקמן

נחום

קרני שומרון

התקוה 5

דרור

דוד

כרמיאל

הפרחים 65

דרורי

צפניה

קרית שמונה

רח' הירדן 7 ת.ד. 585

דרייפוס

יאיר

אלון שבות

 

דרייפוס

יוסף יצחק

גנות הדר

 

דרייר

דניאל

שומרון

עינב

דרעי

אברהם

אשדוד

רב יהודה הנשיא 22/5

דרעי

אברהם אריק

בית אל

קטלב 2

דרעי

אברהם מתן

ירושלים

הרב פנחס קהתי 22/8

דרעי

דוד

בת ים

ש. עגנון 40

דרעי

דוד רפאל

בית שמש

בן קיסמא 22/11

דרעי

יהודה

באר שבע

עומרי 8

דרעי

ישראל שלום

גבע כרמל

 

דרעי

מאיר

בני ברק

רח' הרב מלצר 23 ב'

דרעי

ראובן

עזתה

שוקדה

דרשביץ

אהרן

באר שבע

משעול מעלה העקרבים 25 ש. ה'

דרשן

דוד

 

מושב זוהר 13

דרשן

חיים

קריית אונו

קק"ל 7/2

דשא

מרדכי

כפר-סבא

גיבורי ישראל   5/3

הבה

יחיאל

בית דגן

טרומפלדור 16

הבלין

חיים

ירושלים

סנהדריה המורחבת 126

הבלין

יוסף יצחק

ירושלים

האדמו"ר מלובביץ' 16/2

הבלין

משה

קרית גת

רח' שדרות לכיש 11, ת.ד. 46

הגר

אליעזר

חיפה

נתיב אליעזר   3

הגר

ברוך

חיפה

 

הגר

יעקב

חיפה

 

הגרי

יצחק

רחובות

מרגולין 10

הדאיה

משה

אילת

אילת 409/4

הדיה

יאיר

אילת

נחל עמרם 2

הדנה

יוסף

תל אביב

 

הולצמן

בנימין

קבוץ מעלה גלבוע

 

הולשטיין

שמואל

הוד השרון

אשכול 46

הופמן

יקותיאל

חבל מודיעין

מבוא מודיעין 73122

הורדן

דוד

הרצליה

הבנים   63

הורדן

מאיר

מודיעין מכבים רעות

נחל חבר 34

הורוביץ

אריה

בני ברק

אבטליון12

הורוביץ

נפתלי

ירושלים

סורוצקין 49

הייזלר

יוסף

ירושלים

גבעת שאול 24

הייזלר

נח

ירושלים

סנהדריה מורחבת 125

היימן

פנחס צוריאל

אלקנה

 

הילר

ראובן

הוד-השרון

מגדיאל   51

הינדי

יחיאל

ראש-העין

נחליאלי (גבעת הסלעים) 2

הישריק

אליהו רפאל

ירושלים

ברגמן 13

הכהן

אורי

עתניאל

עתניאל 88

הכהן

איתן

בני ראם

רח' הסיגלית 58

הכהן

אלישיב

חדרה

ישיבת בית שמואל

הכהן

יעקב דוד

כפר שמריהו

דרך הגנים 34

הכהן

ראם

עתניאל

ד.נ. הר חברון 90407

הכהן

שלום

אבן שמואל

אבן שמואל 79585

הכהן קוק

שמחה

רחובות

שמעוני 4 ב'

הכהן- קרנר

יעקב

ירושלים

הלוי אליעזר 32/3

הכט

יוסף

אילת

אילת 409/4

הכט

מנחם

תל אביב

פנקס 44/10

הכט

שלמה

פתח תקוה

רח' גרוטו אלכסנדר 6

הלברשטאם

צבי

נתניה

סעדיה הגאון   8

הלוי

אבירן

בני ברק

טרפון 6

הלוי

אחיקם

מעלה מכמש

שכונת רימון 555
ד.נ. מזרח בנימין

הלוי

אליהו

אשקלון

דולב 33

הלוי

יצחק

קרני שומרון

הגבורה 8

הלוי

מיכה

תל-אביב

פאת השולחן   9

הלוי (כועי)

נחמיה

ד.נ. משגב

מושב אחיהוד 74

הלל

רחמים

חבל מודיעין

בן שמן

הללה

אליעזר

ירושלים

הצפורן 45

הלמן

יהושע

שבי ציון

דואר שבי ציון 25227

הלפרין

אפרים

אשקלון

אשוח 34

הלפרין

ישראל יצחק

כפר חב"ד

ת.ד. 748

הלפרין

מיכאל

ירושלים

ההגנה   6

הלפרין

מרדכי

חולון

הניצנים   19

הלפרין

שניאור זלמן

בית הלל

 

הנדל הכהן

יצחק יוסף

מגדל העמק

חב"ד 1

הנדלר

אריה

 

קרית חינוך שעלבים 93
ד.נ. שמשון

הנמן

אביגדור

פסגות

פסגות 420

הר נוי

משה

אלעד

 

הר שפר

שגיא

נס ציונה

סם דךיה 19

הראל

יוסף

 

מטה יהודה

הרוניין

אברהם

כפר-סבא

תל חי   3/11

הרוש

אברהם

ירושלים

 

הרוש

יהודה

יואב

גני יוחנן

הריסון

דוד

ירושלים

מורגנטאו הנרי 34

הרמן

ניר

טל אל

הזית 3

הרפז

יצחק

נוף איילון

 

הרצברג